Z dobrego upieczesz najlepsze!

Spotkania, degustacje, promocje

 

Szanowni Państwo,

dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska w czasie targów Bakepol w Krakowie. Mamy nadzieję, że były to dla Państwa trzy inspirujące dni, pełne piekarniczych i cukierniczych doznań - również za naszą sprawą.

Zaprezentowana przez nas propozycja targowa tradycyjnie składała się zarówno z dobrze Państwu znanych produktów, takich jak np. chleb ProBody czy Maxi Korn 50, jak i wschodzących gwiazd, typu chleb Dobre Ziarna.

Targi to także doskonały czas na prezentację nowości. Dlatego w tym roku z myślą o rynkowych trendach i konsumenckich preferencjach przygotowaliśmy trzy nowości.

Kremy z zastosowaniem na zimno i do wypieku: KOMPLET Krem Jogurtowy (z dodatkiem jogurtu w proszku) oraz KOMPLE Krem Karmelowy (o mocnym, zdecydowanym aromacie karmelu), a także KOMPLET Półkruche Black - 100% mieszankę do produkcji ciemnego ciasta kruchego o wyjątkowo delikatnej strukturze i czekoladowym aromacie, z dodatkiem wysokiej jakości kakao i aromatów.

Przypominamy, że do 30 września trwa targowa promocja – BAKEPOL 2019. Szczegóły oferty poznają Państwo u naszych przedstawicieli. Zachęcamy do kontaktu.

mapa strony Projekt i wykonanie Omnibrand we współpracy z ROXX Media

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij komunikat.