Z dobrego upieczesz najlepsze!

Zamknięcie sezonu biegowego

4 listopada br. odbyła się V edycja Biegu Dwóch Szybów pod hasłem:

„3 MIASTA. 2 SZYBY. 1 BIEG!”

Bieg Dwóch Szybów to impreza biegowa organizowana corocznie od 2014 roku przez Chorzowskie Stowarzyszenie Biegaczy Długodystansowych „W Ruchu”. Pomysł na bieg pomiędzy szybami kopalnianymi zrodził się spontanicznie w głowach chorzowskich amatorskich biegaczy, zrzeszonych w stowarzyszeniu, którym bliskie jest miasto Chorzów i społeczność lokalna Górnego Śląska, a także jego przemysłowe dziedzictwo i tradycje.

KOMPLET Polska od pięciu lat współtworzy „szybową” historię, będąc, począwszy od pierwszej edycji, jednym ze sponsorów biegu - w tym roku wraz Piekarnią Cukiernią Jaromin z Siemanowic Śląskich.

W V edycji wszyscy zawodnicy w ramach pakietu startowego otrzymali voucher na odbiór jednego z dwóch chlebów cieszących się duża popularnością na Śląsku: Książęcego lub 3 PraKłosów.

Tradycyjnie biegaczom „towarzyszył” także chleb ProBody, który ze względu na swoje właściwości, cieszy się dużą popularnością wśród osób prowadzących aktywny tryb życia.

Działania tego typu to nie tylko przykład sprawnej, branżowej współpracy, lecz także doskonała sposobność do promocji dobrego chleba wśród konsumentów oraz praktyczny przykład wcielenia w życie idei SOB.

Jak powszechnie bowiem wiadomo, poza odpowiednim żywieniem, dla zdrowia bardzo ważna jest codzienna aktywność fizyczna, która zgodnie z zaleceniami WHO powinna trwać 30-45 minut dziennie.

Zparaszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu. 

mapa strony Projekt i wykonanie Omnibrand we współpracy z ROXX Media

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Zamknij komunikat.